Sitemizde şuan toplam 37 film bulunmaktadır.

Bana Sevmeyi Anlat 15. Bölüm Fragmanı

0
( Yüksek Kalite )

FOX ekranlarından izleyici karşısına çıkan Bana Sevmeyi Anlat’ın yapımcı şirketi Ay Yapım’dır. Senaryosu Deniz Akçay’ın elinden çıkan dizide Mesude Erarslan yönetmen olarak yer almıştır. Başrolleri Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ paylaşmıştır. İlk bölümü 26 Ağustos 2016 tarihinde seyirciye sunulan dizinin 30 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan 22. bölümüyle ekranlara veda etmiştir.

Bana Sevmeyi Anlat konusu

Almanya’da yaşayan Leyla’nın yolu Haşmet ile kesişir. Haşmet oldukça büyük bir iş adamıdır ayrıca Leyla onu kibar ve güvenilir olarak görür. Her şey çok hızlı gelişir ve Haşmet, Leyla’ya evlenme teklif eder. Leyla, bu evlilik teklifini kabul eder ancak bu evlilik onun için aşk evliliğinden çok mantık evliliği olacaktır zira çok zorlu bir süreçten geçmektedir. Yakın zamanda anne olan Leyla, bebek ile bir başına kalmıştır. Babası, üvey annesi, üvey kız kardeşi ve erkek kardeşiyle beraber yaşasa da ailesiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle bebeğine kendisi bakmak zorunda kalır. Geçimini idame etmek için çalısması da gereklidir. Leyla hem çalışıp hem de bebeğine bakmalıdır. Teklifi kabul etmesindeki ana neden bebeğini düşünmesidir. Derken evlilik tarihi gelir. Haşmet ve Leyla’nın Türkiye’deki düğününe basının da büyük ilgisi vardır. Leyla, düğün günü Haşmet’in kirli işlerle uğraştığını öğrenir. Düğünden kaçmaya karar verir ve bulduğu ilk arabaya atlar. Arabasına aniden bir kadının binmesine şaşıran Alper, Leyla’nın Haşmet’ten kaçtığını anladığı anda şok olur. Alper’in en yakın dostlarından biri Haşmet’in yeğeni diğeri Haşmet’in sağ koludur. Buna rağmen bu durumdan onlara bahsetmez ve Leyla’yı kollamaya başlar. Bir aşçı olan ve restorant işleten Alper’in bir eşi ve kızı vardır. Eşi geçirdiği kaza sonucu komaya girmiştir. İşin acı yanı eşinin kendisini aldattığını öğrenmiştir. Komada olması nedeniyle durumu onunla konuşma ya da ondan ayrılma fırsatı bulamamıştır. Bu nedenle eşiyle olan bağı kopmuştur. Eşinin durumu belliyken kendini bir anda Leyla’ya karşı bir şeyler hissederken bulur. Kendini Leyla’yı ve onun bebeğini Haşmet’ten korumaya adar. Leyla’da yanında bulduğu Alper’in çekiminden kaçamaz. Sevdiği ve güvendiği kişilerin gerçek yüzünü gören bu iki insan aşkları için savaşmalıdır.

Bana Sevmeyi Anlat karakterleri

Leyla Aydın

Sevecen ve iyilik timsali bir kadın olan Leyla, yeni doğan bebeğine annelik yapmaktadır. Annesi çocuk yaşta babası ve Leyla’yı terk etmiştir. Ardından babası başka bir kadınla evlenmiştir. Üvey annesi ve üvey kız kardeşi ile hiçbir zaman iyi anlaşamamıştır.

Alper Eren

Evli ve bir kız babası olan Alper, restorant işletmecisidir. Kızı ve ebeveynlerini kaybeden iki yeğeniyle beraber yaşamaktadır. Eşinin geçirdiği kaza nedeniyle komaya girmesinden sonra kızı Çiçek ile tek başına ilgilenmek zorunda kalır.

Haşmet Tuğcu

Zengin bir iş adamı imajı çizse de kirli işlerin içindedir. Salih vasıtasıyla tanıştığı Leyla’ya aşık olur. Takıntılı aşkı ve gururu nedeniyle düğün günü habersizce kaçan Leyla’yı bulabilmek için her şey yapabilecek bir adamdır.

Salih Aydın

Leyla’nın babasıdır. Terk edildikten sonra başka bir kadınla evlenmiştir. Karanlık işlerin adamı olan Haşmet için çalışmaktadır. Leyla’yı çok sevmektedir ancak sevgisini belli edememesi yüzünden bunu kızına geçiremez.

Bana Sevmeyi Anlat 15. Bölüm Özeti

Bana Sevmeyi Anlat, yeni bölümü ile 12 Aralık Pazartesi 2016 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

257 views
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?